Ви не задоволені пропозицією національного виробника? Бажаєте заощадити без втрати якості та часу? – компанія «Zakupol» бере це на себе!

Польські товари відзначаються високими стандартами якості та набагато нижчими цінами, ніж на теренах України. В свою чергу територіальна близькість спрощує доставку, а європейська приналежність лише підтверджує наші гарантії!

За допомогою нашого сервісу купувати товари, не виходячи з дому, в Польщі - дуже просто! Ви обираєте товар, оформляєте замовлення, ми зв`яжемось з Вами і викупимо обраний Вами товар, після чого він надсилається Вам по пошті. Підбір бажаної продукції здійснюється на аукціоні Allegro pl. та в інших доступних інтернет-магазинах.


Виникли проблеми при пошуку бажаного? - Вам допоможуть наші консультанти, лиш перейдіть у розділ "Підібрати товар".

Бажаєте розрахувати приблизну вартість покупки? - скористуйтесь спеціальною формою "Калькулятор".
Бажаєте переглянути товар який є у нас? - для Вас створений розділ "Магазин".

Для Вашої зручності, ми підібрали найпопулярніші магазини Польщі, обрати місце для закупів Ви зможете у розділі "Список магазинів".

Якщо ж Ви не знайшли бажаний товар у даному списку магазинів - ми готові привезти будь-який товар із Європи, залиште контактні дані у розділі "Контактна інформація".Увага: Ми не здійснюємо доставку продуктів харчування, спиртного, цигарок та інших товарів, заборонених Законодавством.