Інтернет-магазин "Закуполь"

Наш магазин на ринку України з травня 2014 року. Ми молода, амбіціозна команда, з активною життєвою позицією та стрімленням пропонуємо якісний сервіс для Вас.

Чому ми:

  • Якісне обслуговування

  • Широкий асортимент товарів

  • Тільки якісний товар

  • Розумна цінова політика

  • Ніяких передоплат, оплата при отриманні

  • Швидка і своєчасна доставка

Обслуговування:

Інтернет-магазин "Закуполь" - це місце, де ви зможете максимально комфортно і швидко зробити покупку. Команда фахівців допоможе Вам в цьому, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Ми дуже хочемо, щоб Вам сподобалося працювати з нами і Ви повернулися до нас в майбутньому - тому ми дуже стараємося.

Асортимент товарів, якість:

Ми зовсім недавно на ринку України, проте докладаємо всіх зусиль, щоб надати якомога більший вибір перевірених товарів. Так, так, саме перевірених. Ми ретельно вивчаємо і перевіряємо товар перед тим, як додати його на сайт. Адже одна з наших правил - "Тільки якісний товар".

В асортимент наших товарів входить: Дитячі товари, Товари для дому, Побутова техніка, Дорожні сумки і валізи, Автомобільні товари, Інструменти і багато іншого. Це те, з чого ми почали. Асортимент товарів постійно зростає і з часом, на полицях інтернет магазину "Закуполь" ви побачите все, що Вам необхідно.

Цінова політика:

Девізом нашої роботи став - "Тільки найкращі ціни для Вас". Команда магазину "Закуполь" знаходиться в постійному русі, русі до поліпшення обслуговування, асортименту, а так само пошуку найбільш вигідних цін від оптових постачальників. Адже якщо ми зможемо закуповувати товар дешевше, то так само зможемо продати його дешевше. Навіщо платити більше, за той же товар

Оплата:

Інтернет магазин "Закуполь" з'явився на ринку України не так давно, з цього є певна частка недовіри. У нашому магазині ви не почуєте:

  • Обов'язкова передоплата

  • Передоплата на доставку

Тільки ви робите вибір оплачувати покупку при отриманні або передоплатою. Весь асортимент наших товарів ви можете оплатити при отриманні у перевізника, або в руки кур'єру безпосередньо при огляді товару. Також, якщо з якихось причин Вас не влаштував товар, Ви можете відмовитися від нього.

Доставка:

Доставка по Україні здійснюється національним перевізником "Нова пошта".

Ми завжди раді Вашим питаннням, коментарям про товар і про роботу нашої компанії. Це допоможе нам стати краще, що в свою чергу допоможе Вам отримати максимум користі від нашого магазину.